Serigraf Baskılı Boyun Askı İpi

Resmi kurumlarda personelin ve özel sektörde çalışanların kısa kimlik bilgilerini ve çalışma alanlarını içeren yaka kartlarının vazgeçilmez parçalarından biri olan serigraf baskılı boyun askı ipleri son zamanlarda çeşitli grafik tasarımlarıyla oldukça göz alıcı bir hale gelmiştir.

Firmamız tarafından sağlam ve dayanıklı olarak üretilen serigraf baskılı boyun askı ipleri uzun ömürlü olmaları nedeniyle çok tercih edilmektedir. Grafik tasarımcılarımız tarafından dikkatli ve müşteri talebine uygun bir şekilde dizayn edilen boyun askı iplerinin, firmaların reklamı mahiyetinde kullanılmasına da yardımcı oluyoruz.

Ara Kilitli Boyun Askı ipleri
Ara Kilitli Kart Askı ipleri
Ara Kilitli Yaka Askı ipleri

Şirketlerin kendi iç çalışma alanlarında, farklı binalarda hizmet veren resmi ve özel kuruluşlarda, müşteri temsilcilerinde ve pazarlama departmanında çalışan personelin yaka kartlarının sabit durmasını sağlayan serigraf baskılı boyun askı ipleri, üretildiği hammadde sayesinde insan tenine zarar vermemektedir. Böylece mevsime uygun kıyafetlerde uyumlu şekilde kullanılabilir.

Süblime baskı türüyle beraber, sektörde en çok kullanılan baskı yöntemi olan serigraf baskı, beş farklı rengin baskılamasında kullanılmaktadır. Daha önce serigraf baskı yöntemi ile ilgili bilgisi olmayanlar için verilebilecek en iyi örnek, özellikle t-shirtlerin üzerindeki baskılardır. Serigraf baskılı boyun askı iplerini kullanan müşterilerimizin, daha sonraki taleplerinde yeniden aynı baskı türünü tercih ettiğini görüyoruz.

Serigraf Baskılı Yaka Kartı İpi

Kaliteli ve estetik yapısıyla, bu alanda ihtiyacı olan tüm müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürünlerimiz arasında olan serigraf baskılı yaka kartı ipi, yeni müşterilerimize de garantili olarak önerdiğimiz ürünler arasında yer almaktadır. Firmamız tarafında üretilen tüm ürünler gibi serigraf baskılı yaka kartı ipi ürünümüzde de çeşitlerimiz mevcuttur. İnternet sitemizden inceleme ve direkt olarak işyerimizi ziyaret ederek müşteri temsilcimizle görüşme şeklinde siparişlerinizi iletebilirsiniz.

Web sitemizde tüm ürünlerimize ait renk seçeneklerini, farklı tasarımları, süblime baskılı veya serigraf baskılı yaka kartı ipi türlerimizi görebilirsiniz. İletişim adreslerimizden ve telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek siparişinizi, teslim edilmesini istediğiniz süreyi ve ödeme türünüzü iletebilirsiniz.

Serigraf baskılı yaka kartı ipi plastik yaka kartlarının rahat taşınması ve çalışanın çalıştığı şirketin kimliğini yansıtıp çevredekilerin dikkatini çekmesi bakımından oldukça yararlıdır. Çeşitli firmaların kart askı ipi, yaka ipi, yaka askısı, boyun askılığı ve boyun askısı şeklinde piyasa sürdüğü ürünlerin tamamı firmamızda mevcuttur.

Dört farklı baskılama çeşidimiz ile sizlere en uygun ürünün tasarım örneklerini sunuyor ve beğendiğiniz tasarımın baskısını yapıyoruz.

Serigraf Baskılı Boyun Askı İpi Fiyatları

Sektörüne yıllarını vermiş olan deneyimli firmamız serigraf baskılı boyun askı ipi fiyatları konusunda da müşterilerine yardımcı olacak teklifleri sunmaktadır. Piyasaya göre en uygun fiyatları bulabileceğiniz katalogumuzu incelemeden karar vermeyiniz.

Tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz, yetenekli grafikerlerimiz ve emekçi çalışanlarımızla oluşturduğumuz sinerji, her geçen gün büyümemizi ve müşterilerimiz tarafından daha çok tercih edilmemizi sağlamaktadır. Bizimle iş yapan ve bir şekilde iletişime geçen her müşterimizin farklı bir müşteri grubunu firmamıza yönlendirmesi, yaptığımız işin teminatıdır.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır düsturundan hareketle, toplan kalite anlayışımızdan ödün vermeden ürettiğimiz her üründe alın terimizin izleri yer almaktadır. Ürünlerimizin kalitesi ve dayanıklılığı alın terimiz sayesindedir. Ara kilitli boyun askısı, çift kancalı boyun askısı ve süblime baskılı boyun askıları gibi serigraf baskılı boyun askı ipi fiyatlarından iddialıyız.

Bu yüzden bizi tercih ettiğinizde; kaliteli üretimin, dayanıklı ürünlerin, güler yüzün, güne özel kampanyaların, ödeme kolaylıklarının ve zamanında teslimin en yakın şahidi olacaksınız. Ürünlerimizi kullandıktan sonra iş ortaklarınıza ve çevrenizdeki firmalara önermekte bir an bile tereddüt etmeyeceksiniz.


Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Boyun Askı İpleri
Web Tasarım: Akademi Grafik